מוצר נוסף בהצלחה
משחקי קופסא והרכבה

המטרה של רכישת משחקי קופסא שונים היא כדי להעשיר את הידע של ילדנו בתחומים שונים ולהקנות להם כישורי חיים וחשיבה עצמאית. קיימים סוגים רבים של משחקים וההורים רוכשים מגוון גדול של משחקי קופסא לילדים כדי ליצור שעות איכותיות של משחק בקרב בני המשפחה וגם שעות שבהן הילד ישחק לבד במשחקים שמותאמים לכך.

משחקי קופסא בהתאם לגילאים, המשחק באמצעות משחק קופסא מתחיל בגיל צעיר ועם הזמן עוברים למשחקים מתוחכמים יותר וזאת בהתאם לגילם של הילדים בבית.

משחקי קופסא קודקוד

אחד המשחקים המרתקים ביותר הוא מונופול שבו כל משתתף רוכש בתי מלון, קניונים ומקומות מסקרנים בערים השונות. מלבד הגרסה הקלאסית קיימות גם אופציות מודרניות הקשורות למקומות ולפלאי עולם מעניינים. בנוסף לכך קיימים משחקי קופסא קודקוד שמצריכים מחשבה ייחודית כדי ליהנות מהמשחק וכדי לנצח אותו כמו סטרטגו, הרמז או טיסה 501. 

משחק קלאסי נוסף אשר סוחף משפחות רבות לזמן איכות יחד הוא רמי קוב שיוצר חוויות משפחתיות וכך גם שחמט מט ודמקה. משחקי למידה כמו שלום כתה א' שיוצרים הכנה מצוינת לקראת המעבר לבית הספר.

משחקי קופסא יצירה

לגיוון היצע המשחקים בבית, מוסיפים משחקי למידה כמו אלקטרוקיד שבהם מתאימים את הפריט לפעולה ולתוכן בכמה קטגוריות ורואים מיד אם התשובה היא נכונה או לא, משחקי למידה כמו אוניברסיטה לגן של משחקי קופסא יצירה או למידה של תרגילי חשבון. ילדים רבים אוהבים לבצע פעולות יצירתיות המפעילות את הדמיון כמו קעקועים ועיצוב של חרוזים ותכשיטים. 

משחקי קלפים ועוד 

אחת האהבות הגדולות של הילדים הם משחקי קלפים, זה מתחיל ברביעיות ועובר לקלפים המתוחכמים כמו טאקי, לוגי, טריוויה לי, שבע קוביות היתרון הוא שהם משחק קופסא קטן ולכן נוח מאד לקחת אותם ברכב לנסיעה, טיסה או לטיול.

משחקי קופסא למבוגרים

השעות הארוכות בבית ובמיוחד בימי חורף, מניעים גם אנשים מבוגרים רבים לרכוש משחקי קופסא למבוגרים וליהנות ממשחקים מתוחכמים סביב השולחן. אפשר לשחק את המשחקים החדשים כמו קטאן, ריסק, טאבו, והקלאסיים רמיקוב ומונופול לסוגיו.


₪79.90
₪79.90
₪169.90
₪169.90