מוצר נוסף בהצלחה
משחק קטאן


בשנים האחרונות משחק קטאן הפך להיות המשחק הפופולרי ביותר בישראל. אם בעבר נהנו בני המשפחה לשחק יחד מונופול על סוגיו השונים ולאחר מכן במשחקים אחרים שכללו שימוש במטבעות וביקור בכל העולם, היום והלהיט הוא משחק קטאן.

משפחות רבות רוכשות משחק קטאן בגרסה הבסיסית שלו, כדי להבין את אופן ההתנהלות של המשחק ולהתאים את החשיבה האסטרטגית בכל אחד משלביו, כדי לפתוח דרך לניצחון על שאר המשתתפים. הניצול הנכון והמחושב במשאבים השונים כמו עצים ביער, צאן בשדות המרעה וחיטה בשטחי החקלאות מסייעים לכל אחד מהמשתתפים לפלס את הדרך להצלחה.

משחק קופסה קטאן הוא משחק מרתק והילדים נהנים לשחק בו שעות ארוכות. הערך המוסף של משחק זה הוא יצירתיות, פיתוח חשיבה והמון עצמאות. במשחק המתיישבים של קטאן מתמודדים עם אין ספור מצבים שהם לעיתים קלים ולעיתים קשים ולכן יש למצוא עבורם פתרונות שונים והילדים מפעילם את דמיונם כדי לסייע להם לצלוח את המשבר. 

הרחבות לקטאן

עם השנים וההתלהבות מהמשחק הבסיסי, החלו לייצר גם הרחבות לקטאן מדובר במשחקי קטאן הקוביה אשר כל אחד מהם עוסק בנושא מסקרן אחר שהילדים לא מכירים כלל או שיש להם רק שבבי מידע. המשחקים החדשים כמו קטאן יורדי הים פותח בפניהם עולם חדש ולא מוכר על הפעילות של יורדי הים, ההתנהלות שלהם ביום יום על הספינות וכושר ההישרדות שלהם.

קטאן משחקי הכס 

המשחקים החדשים במסגרת קטאן הרחבה חשפו בפני הילדים את מה שקורה באחת מסדרות הטלוויזיה המתוחכמות וכך יצרו את קטאן משחקי הכס אשר מרתקת את הילדים לאור המצבים השונים ושפע ההרפתקאות, כך שהילדים מרגישים שהם חלק מהסדרה.

וכך גם קטאן סוחרים וברברים שהפתיעו את כל הילדים באופציות לא מוכרות לחלוטין, עם עולם מפתיע שיש בו חיים יום יומיים, שהם כלל לא שמעו עליהם.

בימים חורפיים ובימים של סגר, המשחק באחת מהאפשרויות של משחקי קטאן היא בחירה מצוינת והילדים נהנים לשחק במשחקים שיוצרים אצלם חדות מחשבה והרבה מאד ניסיונות לבצע מהלכים כאלה ואחרים בדרך לניצחון. 

אולי יעניין אתכם גם משחקי קופסא נוספים


אזל מהמלאי
קטאן גיבורי החלל
₪379.90
₪379.90
₪159.90
₪159.90
₪149.90
₪149.90
₪149.90
₪149.90
₪159.90
₪159.90